Kontakt

Spedycja

ilustracja

Marta Pełka-Drob

Kierownik Działu Spedycji

mobile: 00 48 608 498 106
e-mail: m.pelka@ttsgroup.eu
ilustracja

Marek Zasada

Spedytor

mobile: 00 48 784 461 386
e-mail: marek.zasada@ttsgroup.eu
ilustracja

Adrian Kurowski

Spedytor

mobile: 00 48 881 912 433
e-mail: adrian.kurowski@ttsgroup.eu
ilustracja

Monika Bohdan

Spedytor

mobile: 00 48 608 498 104
e-mail: monika.bohdan@ttsgroup.eu
ilustracja

Anna Razmus

Spedytor

mobile: 00 48 606 544 497
e-mail: anna.razmus@ttsgroup.eu

Serwis

ilustracja

Adam Adamczyk

Dyrektor Stacji Serwisowej

mobile: 00 48 735 025 345
e-mail: adam.adamczyk@ttsgroup.eu
ilustracja

Wojciech Omelka

Mistrz Warsztatu

mobile: 00 48 735 025 346
e-mail: wojciech.omelka@ttsgroup.eu
Wprowadź swoje imię i nazwisko.
Wproiwadź swój email
Wprowadź swqój telefon
Wprowadź swoje pytanie.

Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane w skrócie również jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym prosimy Cię o zapoznanie się z podstawowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na naszej stronie zawartymi w Klauzuli Informacyjnej.

Wiadomość została wysłana poprawnie
Przepraszamy, pojawił się chwilowy problem z wysłanie wiadomości. Spróbój ponownie wkrótce.

Dane kontaktowe

TTS Group
43-100 Tychy, ul. Mysłowicka 1
Polska

tel.: 00 48 32 219 23 70
tel.: 00 48 32 216 10 60
tel.: 00 48 32 720 27 14
tel.: 00 48 32 720 22 91
e-mail: kontakt@ttsgroup.eu

Dział Spedycji:

e-mail: spedycja@ttsgroup.eu

Dział Serwisu:

e-mail: serwis@ttsgroup.eu

Stacja Kontroli Pojazdów:

e-mail: diagnostyka@ttsgroup.eu

Tabor:

e-mail: spedycja@ttsgroup.eu

Faktury:

e-mail: ksiegowosc@ttsgroup.eu